Vstupenky na koncerty 2021

Nejsnažší cesta pro vstupenky je on-line, ceny vstupenek jsou vidět po kliknutí na "fajfku" na stránce s programem. Po objednání a zaplacení Vám přijdou vstupenky mailem. Vstupenky nejsou na místa, kdo přijde dřív, vybere si hezčí místo. Děkujeme a těšíme se na vás!

Slevy

Pokud si vyberete více koncertů, systém Vám odečte z celkové ceny vstupenek slevu v následující výši:
4 - 7 koncertů - sleva 10%
8 - 13 koncertů - sleva 20%
14 a více koncertů - sleva 30%
Další možnou slevou je zvýhodnění o 100 korun na společnou páteční + sobotní vstupenku na Panský dvůr 13. a 14. srpna.
A pokud budete chtít stihnout 15. srpna divadlo Cirk La Putyka i koncert Radůzy, tak budete mít slevu dalších 200 korun.

Permanentka

Permanentka je vstupenkou na všechny události festivalu a je nyní k mání za cenu 4500 Kč. Domluvte si její vyrobení a platbu na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P

Pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P máme poloviční vstupné. Na našem webu v programu si normálně naklikejte vstupenky a za vstupenky pro osobu s průkazem zaplaťte poloviční částku. Průkaz pošlete vyfocený na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doprovod držitele průkazu chodí na koncerty za plné vstupné.

Dětské vstupné

Děti do 10 let včetně u nás mají vstupné zdarma. Starší už si užijí koncert naplno a tak mají také plné vstupné.

Kamenné předprodeje

V kamenných předprodejích v Knihkupectví Jitka v Jihlavě, v Telči na Turistickém infocentru a v Dačicích v Knihkupectví Ladislav Hejl se dají zakoupit také papírové vstupenky.