Sedmnáct dní plných muziky

Program je už teď plný těch nejlepších jmen české hudební scény a už se těšíme na každý den strávený na Prázdninách v Telči. Jako každý rok se můžete těšit na 17 koncertů na nádvoří státního zámku v Telči, pohádky v zámeckém parku, odpolední koncerty na náměstí a noční klubové koncerty na Panském dvoře.

Nová scéna na Panském dvoře se loni rozrostla o další dva dny a tento rok tu pod širým nebem zahrají slovenští alternativní rockeři Korben Dallas, střelená herečka a vynikající zpěvačka Bára Poláková s kapelou, svět dobývající písničkářka Lenny a dvacáté narozeniny u nás oslaví česká popfunková legenda Monkey Business.

Předprodej vstupenek odstartuje 1. dubna, ale pokud už se na nějaký koncert moc těšíte a chtěli byste na něj někoho pozvat, neváhejte si už dnes koupit dárkové poukazy, které lze uplatnit na jakýkoliv den na Prázdninách v Telči. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v Telči.

 Flexím

2020

pohádky
kocouři
nocturna
Pohádka 15:00
Kocouří scéna 17:00
Hlavní scéna 19:30
Nádvoří zámku
Nocturno
Panský dvůr
24.7.
pátek
Zahájení na zámku
25.7.
sobota
29.7.
středa
30.7.
čtvrtek
31.7.
pátek
1.8.
sobota
1.8.
sobota
Panský dvůr
2.8.
neděle
2.8.
neděle
Panský dvůr
5.8.
středa
7.8.
pátek
7.8.
pátek
Panský dvůr
8.8.
sobota
Lenka Filipová a smyčce
8.8.
sobota
Panský dvůr

Prázdniny v Telči 2020 budou v termínu 24. července – 9. srpna.

Podívejte se na náš velice předběžný program Prázdnin v Telči 2020. Je to spíše seznam muzikantů, kteří přislíbli účast, tak doufáme, že vše klapne a všechny v Telči uvidíte.
Pokud byste chtěli už dnes někomu udělat radost, můžete mu pořídit dárkový poukaz na vstupenky na Prázdniny v Telči.


Předběžný program 2020
PDF