Udělejte radost svým nejbližším a přátelům a pozvěte je na koncert! Některé dárky se rozbijí, jiné se zkazí, vyprchají nebo se vypijí, ale zážitky z koncertů, ty Vám nikdo nevezme! Proto jsme pro Vás letos připravili dárkové poukazy na vstupenky na letní Prázdniny v Telči.

Letos se nám povedlo velkou většinu jmen domluvit s velkým předstihem a tak už teď můžeme odhalit, že účast na Prázdninách v Telči 2020 přislíbili například:

Bratři EbenovéDruhá tráva, Michal Prokop, Vlasta Redl, Monkey Business, Bára Poláková, Lenny, Korben Dallas, Iva Bittová, HradišťanJavory, Žalman & spol., Nezmaři, Nerez a Lucia, Antikvartet, Asonance, Ondřej Havelka a Melody Makers, a možná i Vláďa Mišík a Etc., Lenka Filipová a další…

Dárkové poukazy můžete kupovat za jakoukoliv částku a obdarovaní je mohou při nákupu vstupenek online kdykoliv využít k zakoupení vstupenky na jakýkoliv koncert Prázdnin v Telči.

Aby se vám lépe určovala vhodná výše poukazu, vězte, že u nás na festivalu jsou ceny vstupenek závislé na věhlasu interpreta. Standardní cena koncertu v předprodeji je 300 Kč, ale pokud se jedná o koncert slavnějších muzikantů, bývá cena v předprodeji 400 až 500 Kč. Cenu poukazu si tak můžete nastavit podle vašich možností a představ. Objednávky můžete posílat rovnou odtud a po jejich zdárném zaplacení vám dárkový poukaz pošleme obratem na vámi uvedenou mailovou adresu.

Částku (mezi 300 a 3500 Kč) vyberte buď posuvníkem, nebo zadejte v políčku přímo číslo: