Vážení obchodní partneři a přátelé!

Telčské náměstíDovolte mi vás již po devatenácté co nejsrdečněji pozvat na seminář pořádaný v rámci projektu „Internet v Telči 2018“, který se stal již nedílnou součástí festivalu Prázdniny v Telči.

V letošním roce se podíváme na nové projekty v samosprávách, zhodnotíme reálně fungující služby Centrálního místa služeb (CMS) a nahlédneme pod pokličku pojmům Peering v NIXu, FENIX a dalším oblastem „Velkého Internetu“. Kybernetická bezpečnost je dnes velkým tématem. Bereme ji velmi vážně. Proto se s vámi podělíme se o zkušenosti z provozu služeb bezpečnostního dohledu v rámci AC SOC A na možné přístupy k řešení veřejných WIFI. Letos poprvé se dotkneme také témat jako IoT, sítí pro tyto technologie a případných možností řešení konektivity v dopravních prostředcích.

Akce proběhne 9. 8. 2018 v prostorách Panského dvora v Telči a je určena nejen IT odborníkům, ale také zástupcům měst, obcí a krajů a jimi zřizovaných příspěvkových organizací.

Na co se můžete těšit? 

  • Stav CMS a fungující služby
  • Co nového v samosprávách
  • Svět velkého internetu (NIX a peering s veřejnou správou, Fenix…)
  • Konektivita v dopravě ( jak připojit bus, vlak, nákladní auto či osobák…a proč? )
  • Veřejná Wifi ( Wifi4EU, možnosti autentizace přes sociální sítě…)
  • Tvrdá je práce hackera ( jak funguje byznys v průmyslu „CyberCrime“, jaké nástroje a techniky a co je dobré znát…)
  • AC SOC – co jsme řešili za 6 měsíců ostrého provozu, příklady incidentů, ukázky

Podrobný program včetně harmonogramu připravujeme. Na našich stránkách ho zveřejníme v průběhu měsíce července.

Věříme, že vám připravený program přinese správný nadhled a třem vylosovaným účastníkům navíc umožníme získat pohled z opravdové výšky, z koše horkovzdušného balónu, který pro nás odstartuje v 19,00 přímo z nádherného renesančního náměstí v Telči.

Celá akce bude vrcholit jako vždy večerním programem, letos se můžete těšit na večerní nádvoří Státního zámku v Telči se skupinou Interference a Glenem Hansardem.

Na příjemné prázdninové setkání se za organizační tým těší

Petr Vejmělek
AutoCont CZ, a.s.

Registrace pro účastníky semináře