Pořadatelé 2021

Ahoj kamarádky a kamarádi!
Struny na kytarách už jsou napnutý jako naše nervy, ale uklidňuje nás, že už máme plnou kapsu pivenek, na starým tričku kartičku z loňska, za pasem kelímek se jmenovkou a v batohu nula ponožek. A nic víc nepotřebuješ.

Telčupakábra!

Jak to letos bude?

Budeme moc rádi, když si uděláte čas a přijedete za námi strávit kousek letošního léta. A hlavně budeme rádi, když nám jakýmkoliv způsobem pomůžete uspořádat ten nejkrásnější festival na světě! Tak jako každý rok bude potřeba nosit lavičky, radit návštěvníkům, starat se o muzikanty, tahat bedny, pít piva, hlídat střízlivost techniků, stavět podia, nerozbíjet muzikantům nástroje, psát, tvořit, lepit, fotit, koupat se v lomu, péct, krájet, sekat a vařit na ohni a někdy i zpívat a hrát až do rána!

Všechno je zase jako vždycky, ale taky zase trochu jinak než naposledy. Hlavní ústředí festivalu bude opět v Domě dětí na náměstí, který se nám vloni podařilo zabydlet a neohodit novou omítku gulášem, takže nám ho letos půjčí zase. Zámek je pořád v rekonstrukci, ale už je to lepší než minule a na našem nádvoří je prý jako v pokojíčku. Pozor! Novinkou je také ostrý policajt na vjezdu na náměstí, takže autem na náměstí jezděte jen v nejnutnějších případech.

Co spaní? Na Panském dvoře máme jako vždy otevřenou náruč a primárně spíme tam, v kině. Ti, co nezlobí, mohou spát na domečku. Na konci festivalu se jako vždy musíme na tři dny přestěhovat z Pandy, ale naštěstí na tu dobu máme domluvenou Orlovnu. V Orlovně také letos bude fungovat festivalová kuchyně a jídelna, protože i když je v domečku krásně a v tamní kuchyni se vařilo krásně, tak se tam vařilo všechno, včetně kuchařů.

Potkáme se ve čtvrtek 27. července v 19:00 na pódiu na náměstí, ale pokud můžete přijet dřív, budeme rádi. V Telči určitě budeme už od středy ráno stavět pódium a nějaké to stěhování, zabydlování a stavění, se kterým budeme potřebovat pomoct, se vždycky najde. Dejte nám prosím vědět, jestli přijedete a kdo byste třeba mohl přijet i takhle s předstihem. (Hlavně proto, abychom měli přichystáno dost pivenek a vymysleli kam zajít na poslední pohodovou večeři.)

A to je vše, víc si toho řekneme zase na místě. Těšíme se a děkujeme, že vás máme!
Ahoj M.