Staň se pořadatelem a máš zážitek na celý život!

Chcete se podívat do zákulisí festivalu, vědět jak to u nás všechno chodí a dobrovolně nám pomoct s pořádáním tohohle blázince? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poznáte neuvěřitelnou partu pořadatelů a zažijete léto jako nikdy před tím. U nás je to tak trochu tábor, trochu divočina, ale hlavně zážitek na celý život. Tohle v sívíčku jen tak někdo nemá!
Budeme moc rádi, když si uděláte čas a přijedete za námi strávit kousek letošního léta. A hlavně budeme rádi, když nám jakýmkoliv způsobem pomůžete uspořádat ten nejkrásnější festival na světě! Tak jako každý rok bude potřeba nosit lavičky, radit návštěvníkům, starat se o muzikanty, tahat bedny, pít piva, hlídat střízlivost techniků, stavět podia, nerozbíjet muzikantům nástroje, psát, tvořit, lepit, fotit, péct, krájet, sekat a vařit na ohni a někdy i zpívat a hrát až do rána!

Jak to letos bude?

Letos se srdce našeho festivalu vrací do domečku na náměstí, nově opraveného Domu dětí a mládeže. Zámek je v nejvyšším stádiu rekonstrukce, takže se připravte na to, že ve vás v první chvíli docela hrkne, ale aspoň hlavní nádvoří by pro nás mělo být připravené jako vždy. Co se týká spaní, tak divočejší povahy jako vždy bydlí na Panském dvoře v „kině“ a Ti co po nocích nezlobí, spí na domečku.

Hlavní setkání pořadatelů se letos uskuteční ve čtvrtek 29. července v 19:00 na náměstí na pódiu, před domem dětí, ale pokud můžete přijet dřív, budeme rádi. V Telči totiž dost pravděpodobně budeme už od středy ráno stavět pódium a nějaké to stěhování, zabydlování a stavění, se kterým budeme potřebovat pomoct, se vždycky najde.

Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. Bez vás by Prázdniny v Telči nemohly fungovat! Letos to máme s jediným přáním. Hlavně v klidu! Na pohodu. Jako Těševec.

Festival jako sen!