Červnové vstupenky vás často přijdou výhodněji

Letos je ten program opravdu nacpaný k prasknutí mnoha skvělými jmény české hudební scény. Pokud už dnes víte, že budete moci do Telče přijet na koncert vašeho oblíbeného umělce, neváhejte a kupujte vstupenky už dnes. Během června totiž platí u mnoha koncertů nižší ceny vstupenek. U nejžádanějších koncertů pak ceny v červenci ještě o padesátikorunu povyrostou. Tak nakupujte chytře a včas, ať vám v létě zbydou peníze na zmrzlinu! A co vás letos čeká? Tak jako každý rok se můžete těšit na 17 koncertů na nádvoří státního zámku v Telči, pohádky v zámeckém parku, odpolední koncerty na náměstí a noční klubové koncerty na Panském dvoře. Nově se nám pak velká scéna na Panském dvoře rozrostla o další dva dny. Ve dnech 2., 3., 9. a 10. srpna zahrají pod širým nebem jména jako Bára Poláková, Tata Bojs, Midi Lidi, Mucha, Puding pani Elvisovej a mnoho dalších.
Na závěr tu taky proběhne velkolepá slavnostní Tančírna se Zatrestbandem a třemi dalšími swingovými kapelami. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v Telči.
Programme download as pdf

2019

pohádky
Pohádka 15:00
V parku pod vrbou
Kocouří scéna 17:00
Kocouří scéna
Hlavní scéna 19:30
Nádvoří zámku
Víkendová scéna 19:30
Panský dvůr
Nocturno
Panský dvůr
2.8.
pátek
Panský dvůr
3.8.
sobota
Panský dvůr
9.8.
pátek
Panský dvůr
10.8.
sobota
Panský dvůr
Select any event from list (by checking nearby boxes), that you would like to book your tickets for and press If you have a special question or request, do not hesitate to email us at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.<;/a> or Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.<;/a>.
Who would you like to see and hear at Prázdniny v Telči?
E-mail us! Obchodní podmínky