Dokument bez názvu
Rok

2018

Jestli jste nenašli odpověď na Vaši otázku, zeptejte se zde, moc rádi Váš dotaz zodpovíme!

stánky
15.5. 13:05
Dobrý den, chtěli bychom se zeptat, jestli ještě máte volná místa na prodej občerstvení?
Máme pojízdné občerstvení s barem a zmrzlinou. Náš sortiment: langoše, klobásy, párky v rohlíku, hranolky, burgery, smažáky v housce,fr.palačinky, točená zmrzlina, ledová tříšť, pivo, limo, alko, nealko. Není pro nás problém se s výběrem sortimentu přizpůsobit. Předem děkuji za odpověď. Bedřich Šoula, 737666047, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Díky Bedřichu za krásnou nabídku. My však „jen“ pořádáme koncerty a občerstvení si řeší město Telč na svém náměstí samo. Tak se omlouvám, ale je to mimo naše kompetence. Vše dobré!
kapely
děti
12.5. 18:41
Dobrý den, jsem ráda, že letos vystoupí i Karel Plíhal a moc se na něj těšíme. Měla bych ale dotaz, jestli na něj můžou vyjímečně i děti? S pětiletou dcerou ho rády poslocuháme, navíc se dcerka hrozně těší na bratry Ebeny, kteří jsou ve stejný večer a bylo by nám líto, kdyby to nešlo. Pamatuji si, že měl Karel Plíhal podmínku, že na jeho koncerty můžou děti až od 12let.
Děkuji za odpověď.
Hezký den! Všichni Karla Plíhala dobře známe a dobře víme, jakou panickou hrůzu má ze všeho. Je větroplachý a právě proto je tak vzácný a proto ho máme tak rádi. Nekoncertuje. To, že bude vzácným hostem na koncertě bratrů Ebenů je výjimečná záležitost a my jsme na ni náležitě hrdí a moc se těšíme. Budeme se snažit, aby byl Karel v pohodě, aby bylo všechno jak má být a aby mu před pódiem nepobíhaly neposedné děti. Ale že by na bráně státního zámku v Telči visel plakát s nápisem DĚTEM VSTUP ZAKÁZÁN, to od nás nečekejte. My problém nevyrobíme a doufáme, že jej nevyrobí ani diváci, případně jejich děti.
kapely
8.5. 07:20
Dobrý den, prosím o info zda se budou jestě doplňovat skupiny na hlavní scénu nebo letos převážně bude vystupovat 1 skupina na 1 den.
Dobrý den, kapely budeme na hlavní scénu ještě samozřejmě doplňovat.
vstupenky
20.4. 12:28
Dobrý den, je možné na letní festival Prázdniny v Telči zakoupit vstupenky předem a NA FAKTURU? Např. vyberu si 4 různé koncerty a na každý z nich max. 1-2 vstupenky. Mám možnost čerpat benefit "na kulturu" od svého zaměstnavatele. Děkuji za odpověď.
SAMOZŘEJMĚ! To není žádný problém.
vstupenky
děti
jak to chodí?
15.4. 10:06
Dobrý den,
mají malé děti vstup na hlavní večerní koncert zlevněný? Do kolika let nebo cm?
Dobrý den, děti u nás platit nemusí, nemáme však stanovenou dětskou věkovou ani výškovou hranici, necháváme to na dobré vůli rodičů k posouzení, jestli je dítě už dost staré a velké na svůj vlastní lístek. Medvědovo oblíbené heslo je: "Děti s plyšovým medvídkem na našich koncertech platit nemusí."
vstupenky
permanentky
kapely
jak to chodí?
předprodej
6.2. 13:08
Dobrý den, kdy uveřejníte program koncertů na letošní ročník festivalu?
Lze si zakoupit pár lístků na předprodeji online?
Na kolik dní a za kolik lze zakoupit permanentku?
Dobrý den, program budeme zveřejňovat postupně, jakmile se nám budou zdát potvrzená data kapel dostatečně stabilní :) Vstupenek bude dost a on-line jsme je loni prodávali od 1. června, letos to nejspíš uděláme taky tak. Permanentky fungovaly následovně: 4 - 7 koncertů - sleva 10%, 8 - 13 koncertů - 20% a 14 - 17 koncertů - sleva 30% z ceny. Na celý festival i s nocturny byla loni permanentka za 5000 Kč a jen na hlavní koncerty na 3700 Kč.
zvířata
20.1. 08:08
Ahojte, jaký bude maskot prázdnin v Telči 2018? Díky
Bude to pejsek a taky panda.